O nás

Jsme sice nováčkem na trhu, ale za naším vznikem stojí dlouholeté zkušenosti, nezlomná podpora a neocenitelné znalosti specialistů a povrchových inženýrů z tohoto „oboru budoucnosti“. Profesionalita v oblasti lepení a vývoje nových kompozitních sestav nám dává pevně vybudované základy, díky kterým nic nebrání našemu dalšímu rozvoji a získávání trhu. Zabýváme se vývojem, výrobou a aplikací kompozitních materiálů, charakteristických svými unikátními vlastnosti. Obecně lze kompozitní materiály popsat jako spojení dvou odlišných materiálů s rozdílnými vlastnostmi, které způsobí vznik zcela nového materiálu. Tento materiál má naprosto jedinečné charakteristiky, které sám o sobě nemá žádný ze slučovaných materiálů.

Jsme zde pro zákazníky se zcela speciálními a možná i neobvyklými požadavky. Právě těmto zákazníků nabízíme komplexní služby v oblasti výroby kompozitních materiálů, odborného lepení, speciálních povrchových úprav a montážních prací.

Naším prvořadým cílem je dodávat nejen produkt, ale také veškeré potřebné technické zázemí a bezprostředně nutné poradenství našim zákazníkům, pro které jsme schopni provést i „práci na klíč. Díky tomu přivádíme na trh i původně nedostupné technologie, známé jen z leteckého a kosmického průmyslu.

 Pracujeme tedy na nejvyšší možné úrovni nejen po technologické stránce. Zárukou kvality je norma IS0 9001.

Naše produkty dokáží nahradit široké spektrum standardních výrobků a uspořit Vám tak nemalé prostředky v oblasti hmotnosti produktů, jejich tepelné izolace, spojování, pevnosti, tuhosti konstrukce a mnoha dalších. Tyto úspory se stávají nedocenitelnou konkurenční výhodou, proto neváhejte a kontaktujte nás. Společně najdeme řešení pro Vaše přání a cíle! V dnešním světě už nic není nemožné.